REI-MS 200 BLACK SAW

REI-MS 200 BLACK SAW

Není nic důležitějšího než si hudbu užít


Na začátku byla snaha dosáhnout „velkého“ zvuku mohutných reprosoustav v malých sluchátkách. Rozměrná, velká, těžká - tudy cesta nevede. Vy přeci nechcete nosit každý den závaží místo pohodlných sluchátek, o kterých díky jejich nízké váze ani nevíte a která Vás neomezují v pohybu. Vše musí splňovat nejvyšší nároky na akusticky impedančně vyvážená sluchátka. Hudba musí mít „drive“ a to je cíl.
Systém integrace Balanced Armature. Ano, to je ono. Tuhý pohyblivý prvek s vlastní výhybkou a aktivní zátěží zadní strany membrány nedovolí ztratit sílu v nižším pásmu. Přesně tu sílu, která dává hudbě šťávu. A doplnit sílu tam, kde jiné konstrukce selhávají. Ano, jste u cíle, přesně podle hesla „REINCARNATE YOUR MUSIC“.
Projev sluchátek je všechno, jen ne nudný, plochý nebo bezbarvý. Zvuk je plný, mohutný, jednoduše muzikální.
Teď zažijete pocit, jaký mají muzikanti na jevišti – bezprostřední poslech, všeobjímající hudba okolo Vás. Není důvod je vyndávat z uší. Okolí nemá pochopení pro to, co zažíváte při každém poslechu. Prostě uchvacující zážitek.
Máte pocit, že jste u toho, když vzniká nahrávka. Je jen na Vás, zda posloucháte vinyl, FLAC nebo MP3. Vše zažijete na vlastní uši, na vlastní kůži, tohle je jízda a je jenom Vaše. Umělecký záměr tvůrců doplní o intenzivní blízkost živého přednesu. Zesílí, umocní. Vše, co se zdálo dobrým, je ještě lepší.
STOP…BUXTON REI-MS 200 jsou pouze začátek cesty, odkud startuje vše, co jste chtěli s Vaší hudbou prožít.
(Pamatujte ovšem na možnost poškození sluchu vysokými hlasitostmi poslechu. I když je kvalitní. Známe to, tomu prostě nejde odolat, VOLUME vpravo…)

Technická specifikace:
Měniče: 2 x Ø 10 mm dynamický + 2 x Balanced Armature
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
Impedance: 16 Ohm +/- 15%
Citlivost: 104 dB +/- 3 dB (při 1 kHz)
Konektor: pozlacený stereo jack 3,5 mm
Délka kabelu: 1,2 m (+/- 50 mm)
Kabel opletený kevlarem pro větší odolnost
Integrovaný dálkový ovladač a mikrofon na kabelu

Galerie

Další produkty řady Earphones


Kde koupit

Značku Buxton koupíte u více než
300 dobrých prodejců a v síti Planeo elektro.

Kde koupím sluchátka Buxton?